Reference

naši hosté

Byli jsme zde s malými dětmi (9+6), kterým plně vyhovovala možnost se vyřádit samostatně a my neměli vůbec starost “co se jim stane”. Ubytování je stranou všeho ruchu, takže má člověk možnost vypnout a díky okolní přírodě a domácím zvířatům je odpočinek více než luxusní. Navrch toho jsou zde přátelští pan a paní domácí, kteří jsou vždy nápomocni, pokud nastane problém. Ubytování doporučujeme!

 

Oldřich Mudra
Projektant

host naší farmy

Já a má rodina jsme strávili měsíc červenec 2020 v příjemném ubytování na Farmě “U oveček”.
Po celou dobu našeho pobytu jsem cítila, že je o nás bylo perfektně postaráno.
Vašek nám sdělil mnoho informací o okolí a průběžně nás informoval o nejrůznějších akcích, které se poblíž konaly (jako Fichtl Cup či grilování v nedaleké hospůdce Pod lípou).
Vždy vyšel vstříc všem našim přáním. Od Internetu pro mého muže, který jej potřeboval k práci. Přes kola, které půjčil celé naší rodině. Když jsme chtěli grilovat s kamarády, tak nejen že souhlasil, ale dokonce pro nás koupil zbrusu nový gril. Naše přátele pak velmi hezky přivítal výbornou Borovičkou a děti povozil na vleku za traktorem.

Odvezli jsme si spoustu zážitků z bydlení na farmě. Manžel si velmi užil vybíraní a stáčení medu, které s Vaškem absolvoval. Naše děti zas milovaly být mezi zvířaty (ráno otvírat a večer zavírat slepice, chodit na procházky s ovčáckým psem Codim, dívat se na ovečky a nebo jen honit kočky po dvoře).
Myslím, že by bylo velmi těžké najít široko daleko lepší hostitele než jsou Vašek a Dáša.

Měli jsme u Vás krásné léto. Ještě jednou děkujeme a do budoucna přejeme mnoho spokojených hostů.

 

Michaela Greatorex s rodinou

Podnikatelka z Anglie

host naší farmy

Děkujeme za skvělé ubytování v bezva prostředí plných úžasných domácích zvířat, které nadchli především naše dvě malé děti každé ráno se těšili, že si je přijdou pohladit a strávit s nimi báječné chvíle, což byl pro ně zážitek a za to moc děkujeme Ubytování vřele doporučujeme především rodinám s malými dětmi, blízkost polských hranic výhodou. Lze podniknout výlet buďto za lyžováním nebo za nákupy. Byli jsme naprosto spokojeni a určitě ještě někdy do tohoto koutku republice zavítáme.

 

Eva Petřvaldská